Czas na Wielką Integrację 4.0.

21 maja rusza kolejna edycja Wielkiej Integracji 4.0. – konferencji dla ludzi przedsiębiorczych, której celem jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymiana doświadczeń z różnych dziedzin. W tym roku wydarzenie, które jak zwykle odbędzie się w Łodzi, zgromadzi ponad dwa tysiące uczestników!

Wielka Integracja 4.0. jest skierowana do wszystkich, którzy interesują się tematyką szeroko pojętego biznesu, rynkiem kryptowalut, nieruchomości, finansów oraz rozwoju osobistego i swojej firmy. Zaproszeni są przedsiębiorcy z różnorodnych branż, inwestorzy oraz osoby poszukujące inspiracji i motywacji do dalszego działania. Wciąż jeszcze można się zapisać i wziąć udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce, podczas którego będzie można na żywo lub online wysłuchać kilkunastu wystąpień inspirujących mówców oraz skorzystać z przestrzeni na networking i integrację do białego rana. Wśród mówców pojawią się takie znane nazwiska jak m.in. Marek Kondrat, Kuba Midel, Sławomir Mentzen, Phil Konieczny czy Kamil Gancarz.

To wydarzenie z całą pewnością może zmienić sposób myślenia o biznesie – mówi Daniel Jankowski, jeden z organizatorów. Od czasu pierwszego spotkania w 2019 roku, skala przedsięwzięcia wzrosła ponad dziesięciokrotnie. Pokazuje to ogromne zapotrzebowanie na organizowanie przestrzeni do wymiany doświadczeń, poglądów i spostrzeżeń na temat tego, jak funkcjonować w szeroko pojętym środowisku biznesowym. Czasy są skomplikowane, a to powoduje, że potrzebujemy wzajemnego wsparcia i pomysłów, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości – uczestnicy Wielkiej Integracji 4.0. na pewno je otrzymają.

Wielka Integracja 4.0. jest też świetną okazją, by osobiście porozmawiać ze znanymi i cenionymi ekspertami, z których wskazówek korzysta coraz więcej przedsiębiorców.

Milion razy pytaliście nas o możliwość spotkania twarzą w twarz – piszą działający w ramach Instytutu Kryptografii Kamil Gancarz, finansista, który na co dzień pomaga wielomilionowym inwestorom bogacić się, budować i chronić ich majątek oraz Phil Konieczny, analityk, który wyszkolił już ponad 7000 samodzielnych inwestorów, odkrywając sekrety psychologii rynku. Wiemy, że chcecie po ludzku pogadać bez pośrednictwa ekranów, przybić piątkę, poznać się osobiście, zamienić słowo, a może nawet pogadać dłużej. Dlatego dziś łączymy siły z Kubą Midlem i zapraszamy na Wielką Integrację. 

Na scenie czterech mega kotów świata krypto, od których możesz chłonąć wiedzę. Ale najważniejsze jest to, że spotkasz tam samych swoich, ludzi dotąd anonimowych, którzy razem z Tobą siedzieli na czacie podczas webinariów i szkoleń. Teraz, dzięki Wielkiej Integracji, masz szansę poznać tych, którzy myślą podobnie jak Ty, mają podobne zainteresowania i sposób patrzenia na świat. Nie tylko na świat krypto.

Zapraszamy do udziału! Szczegóły organizacyjne i informacje o atrakcjach na stronie: https://wielkaintegracja.pl/#owydarzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *