Kobiecość w kolorze blond

Autorski projekt dwóch niezwykłych kobiet. Oparty na przyjaźni, połączeniu dusz, misji wsparcia dla każdej kobiety – ponad rywalizacją. 

Prawdziwe wsparcie wzajemnego wzrostu i kobiecego piękna. 

Klasa, wiedza, podobieństwo a jednocześnie interesujące i barwne różnice. 

Agnieszka Zydroń ( Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Ekonomicznego w Krakowie, psychologia w biznesie, redaktor naczelna, autorka książek, felietonów, artykułów dla kobiet, laureatka międzynarodowych oraz ogólnopolskich nagród, prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje rozwojowe z kobietami z całego kraju, łączy wiedzę psychologii klasycznej z holistyką, wiedzą energetyczną i kompleksowym wsparciem dla psychiki i emocji kobiecych, prelegentka, częsty gość specjalny i ekspert w mediach w zakresie psychologii, wykłada, występuje na międzynarodowych kongresach, przygotowuje kobiety do występów publicznych, podjęcia działalności zawodowej, zmian życiowych).  

 

Izabella Binkowska ( Twórca Binkowska Foto Professional oraz Binkowska Make-Up Permanent Professional, wykładowca akademicki, doktor nauk rolniczych w zakresie grzybów leczniczych, kreatorka wizerunku, personal brandingu, łączy branżę beauty z fotografią, którą traktuje niczym sztukę ukierunkowaną na kreowanie pozytywnej marki, laureatka wielu wyróżnień i ogólnopolskich nagród, kreuje, tworzy, buduje piękno, pracuje z kobietami z całego kraju, traktując swoją pracę jako pasję i misję, pomaga w tworzeniu wizerunku jako podstawy do działania w przestrzeni publicznej). 

 

Obie Panie połączyła pasja do pracy z rozwojem kobiet na wielu poziomach w sposób zupełnie inny, niż jest w kraju dostępny. Wielogodzinne, prywatne rozmowy, spotkania podczas różnych wydarzeń, analizy potrzeb kobiet, które zgłaszają się do nich z całego kraju stworzyły fundament do autorskiego, ogólnopolskiego projektu, który jest stworzony całkowicie według wizji i odczuć Agnieszki i Izabelli.  Stawiając swoje działania na fundamencie wiedzy, szerokiego wykształcenia, ale przede wszystkim doświadczenia życiowego, ogromnych możliwości współpracy z osobami z całego świata – postanowiły wyjść na przeciw kobiecości w Polsce, która pragnie i potrzebuje. 

 

Łączy je wielkie zamiłowanie do piękna, klasy, elegancji a jednocześnie niesamowite poczucie humoru i dystans do samych siebie. Wspólny projekt traktują jako misję wobec kobiet, które potrzebują wielowymiarowego rozwoju, zmiany i zakwitnięcia niczym piękny kwiat. 

 

Obie spełnione prywatnie i zawodowo. Agnieszka jest mamą Apolonii i Leonarda. Izabella to mama dwóch synów –  Mikołaja i Jana. Projekt, którego jeszcze w polskiej przestrzeni nie było. Agnieszka i Izabella, pomimo wykształcenia i pozycji zawodowej nie boją się dystansu, spojrzenia na wygląd i swoją kobiecość z dużą dozą uśmiechu, inteligentnego humoru, ale i niesamowitej i magnetycznej energii. 

 

To będzie niezwykły sezon dla kobiet. W prawdzie, skuteczności i szczerości. Jaka jesteś a jaka pragniesz być ? 

 

Będziemy w swojej energii dla każdej kobiety, która poczuje potrzebę zmiany – niezależnie od jej obecnej sytuacji, wykształcenia, statusu materialnego. Każda z nas jest warta szczęścia i odnalezienia siebie. My pokażemy, jak kobiety w naszym otoczeniu tworzą nowe, piękne życia – mówią Agnieszka i Izabella. 

 

Będzie to piękna wiosna w kolorze BLOND!