Prof. dr hab.n. med Mirosław Ząbek, dr hab. n.med. Paweł Skowronek, Eva Minge, Agnieszka Zydroń, Marcin Miller, Karol Strasburger, Michał Milowicz, Zenek Martyniuk, Izabella Trojanowska, Andrzej Grabowski laureatami podczas Gali Osobowość Roku 2021 w Warszawie. 

Nagrody Osobowość Roku 2021 przyznawane przez kapitułę magazynu Osobowości i Sukcesy zostały wręczone w tym roku 29.10.2021 wielu wybitnym osobowościom oraz firmom, które wyróżniają się na rynku. Wśród wybitnych laureatów znaleźli się zasłużeni w kraju i na świecie profesorowie medycyny, wykładowcy, specjaliści ratujący życie, osobowości ze świata nauki, kultury, sztuki, sportu i biznesu. 

    Tegoroczna Gala była jednocześnie jubileuszową, ponieważ jej organizator, Mariusz Pujszo, wręcza ją wybitnym osobowościom już od 10 lat. Statuetki zostały wręczone laureatom w samym sercu Warszawy, na Scenie Relax, a po skończonym wydarzeniu goście z cudownymi nastrojami mogli uczestniczyć w klimatycznym evencie.

   

 Jubileuszowe nagrody Osobowość Roku 2021, Osobowość Dekady trafiły w ręce min. prof. dr hab.n. med Mirosława Ząbka, dr hab. n.med. Pawła Skowronka, Evy Minge, Agnieszki Zydroń, Marcina Millera, Karola Strasburgera, Michała Milowicza, Zenka Martyniuka, Izabelli Trojanowskiej, Andrzeja Grabowskiego.

  

 Tegoroczna Gala miała wyjątkowy klimat, dostojny charakter a na scenie pojawili się ludzie, których łączy wiele lat pracy, poświęceń, zaangażowania i pasji, jaką wkładają w to, co robią każdego dnia. Organizatorzy od lat zwracają uwagę przy nominacjach na pozytywne nastawienie laureatów do ludzi, świata, otoczenia, optymizm, wiarę w to, co robią oraz odwagę w drodze do obranych celów.

  

 Nagrody Osobowość Roku 2021 przyznawane przez Mariusza Pujszo są mobilizacją do dalszego rozwoju, dają szansę wzajemnego inspirowania się, wspierania oraz budowania wartościowych, trwałych relacji.


Laureatom oraz Organizatorom serdecznie gratulujemy życząc jednocześnie, aby takie momenty były kolejnym stopniem do rozwoju, wzajemną inspiracją oraz wzruszającymi chwilami, które pozostaną w ich sercach na zawsze.