MONIKA RICHARDSON, EDYTA LITWINIUK, MARCIN BOSAK, EDYTA HERBUŚ, 
GOSIA ANDRZEJEWICZ
Gala Skrzydła Ekologii

W minioną niedzielę odbyła się uroczysta Gala Skrzydła Ekologii, na której znane i lubiane osoby ze świata show-biznesu zostały nagrodzone statuetkami Skrzydła Ekologii. Nagroda została przyznana laureatkom oraz laureatom za działania proekologiczne. Wśród osób, które otrzymały statuetkę znalazły się: MONIKA RICHARDSON, EDYTA LITWINIUK, MARCIN BOSAK, EDYTA HERBUŚ, BEATA TADLA, GRZEGORZ ŁAPANOWSKI, AGNIESZKA MROZIŃSKA, GOSIA ANDRZEJEWICZ, ANNA BOSAK.

Cele akcji to przede wszystkim: zaangażowanie społeczeństwa w tematy ekologii, ochrony środowiska, propagowania naturalnych i nie szkodliwych produktów, motywowanie i podejmowanie nawet najmniejszych działań na rzecz środowiska naturalnego.

 W obecnych czasach ekologia staje się nie tylko trendem, ale i koniecznością, jeżeli pragniemy zostawić naszym dzieciom i wnukom miejsce do życia. Drugie życie ubrań, zwracanie uwagi na marnowanie żywności, elektryczne pojazdy, ekologiczne pożywienie, segregacja odpadów. To wszystko staje się nie tylko zachcianką, ale misją każdego z mieszkańców tej ziemi. Każdy z nas ma szansę stać się ambasadorem ekologicznego życia w swoim otoczeniu, do czego serdecznie zachęcamy.

  Skrzydła ekologii zwracają uwagę na ten ważny temat, aby zachęcić każdego Polaka do drobnych, ale jakże ważnych działań we własnym domu. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy, oddaj to, co już nie jest Ci potrzebne, a jest w dobrym stanie. Nie wyrzucaj żywności. Wrzuć plastik do odpowiedniego kontenera…tak niewiele, a tak dużo.

Pierwsza edycja Gali cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i odniosła bardzo duży sukces. Nagrodzonymi osobistościami zostali:Beata Sadowska, Beata Pawlikowska, Anna Dec, Laura Łącz, DariaŁadocha, Anna Powierza, Aldona Orman, Monika Dryl, Jakub B. Bączek, Elżbieta Lenska, Weronika Rosati, Grażyna Wolszczak, Marek Kaliszuk, Joanna Opozda.