Nie szata zdobi człowieka, ale przecież bez niej nie możemy pokazać się światu…

Nie szata zdobi człowieka, ale przecież bez niej nie możemy pokazać się światu…

Sama sukienka nie wykona za nas życiowej pracy, nie pokona wyzwań, nie rozwiąże stojących na naszej drodze życiowych wyzwań. Jednak w dobrze dobranym, wygodnym, wysokiej jakości ubraniu – możemy z dużo większym poczuciem pewności iść przez świat i skupiać się na ważnych kwestiach. Szczególnie kobiety, dla których piękno jest ważnym elementem codzienności – chcą czuć się i prezentować bardzo dobrze. Tak było od zawsze. Suknie, halki, koronki, kapelusze…Można uciekać od piękna i jakości, ale każdy musi przyznać – z nimi łatwiej i przyjemniej iść nam przez świat, przez słońce i burze. Żadna z nas nie będzie dobrze się czuła, jeżeli przyjdzie na przyjęcie lub galę i założy na siebie dres lub nieodpowiedni do okazji strój. Okazuje się więc, że jest to ważne. Świadczy o naszej klasie, ale i szacunku do otoczenia. Niesamowicie ważne jest, aby ubranie było dobrej jakości, ponieważ wówczas mamy pewność, że nie musimy robić kolejnych zakupów po kilku praniach.

     Miejsca, które rozumieją powyższe zasady są perełkami na mapie kobiecego życia. Dono da Scheggia  to salon w sercu Katowic. Piękny, przestronny, klimatyczny. Po wejściu czujemy atmosferę piękna, ale i dyskrecji. Możemy do woli oglądać, podziwiać, ale także zabrać do domu wybrane ubrania i w spokoju pomierzyć. Daje nam to przestrzeń, komfort i poczucie zaufania. Obecna wiosna jest inna, także w modzie. Tęsknimy za kolorami, lekkim szaleństwem, ponieważ ostatni rok był dla nas wszystkich zamknięciem możliwości i wolności. Obecnie marzymy, także w modzie, aby znów poczuć wiatr w naszych skrzydłach. To wiosna kolorów, wzorów i ich różnorodnych połączeń. Żółć, róż, błękit, kwiaty, paski, wzory. Wolność, lekkość, wybór… Marzymy, aby znów wykreować siebie na nowo. Ten sezon jest do tego doskonałą okazją. Korzystając z wizyty w salonie pozwoliłyśmy sobie porozmawiać o tym, co tworzy to wyjątkowe miejsce.

           „ Jeżeli chodzi o naszą pracę to przede wszystkim stawiamy na kontakt z klientem. Mamy bardzo duże grono stałych Klientek z którymi utrzymujemy bardzo dobre relacje. Współpracujemy ze światowymi partnerami biznesowymi z Włoch, Austrii, Anglii. Bierzemy udział w różnych pokazach mody organizowanych przez naszych partnerów . Najważniejszy dla nas jest komfort Klientek, aby czuły się w naszym salonie swobodnie. Nasze Panie obdarzają nas pełnym zaufaniem a my dyskrecją. Mamy do naszych Klientek pełne zaufanie. W dużej mierze naszymi Klientami są panie bizneswomen ,które prowadzą potężne interesy i firmy. Takie kobiety bardzo często są zajęte i nie mają czasu mierzyć kolekcji na miejscu. Możliwość zabrania ubrań do domu, zmierzenia u siebie w komforcie domowego zacisza – to jest dla nich duża wygoda.

     Okres pandemii to był trudny czas dla wszystkich ze względu na to że nie mogłyśmy się widywać osobiście, spotykać na żywo z naszymi Klientkami, ale utrzymywałyśmy z Paniami kontakt, ubrania były wysyłane, zakupy były u nas robione przez internet i nasze relacje nie zostały w żaden sposób osłabione. Stęskniłyśmy się za sobą na żywo i teraz mamy szansę z podwójną mocą tworzyć nasze wyjątkowe miejsce. Naszym celem jest tworzenie miejsca wyjątkowego, wciąż nadążającego za naszymi Paniami, które są naszymi stałymi Klientkami. Ich wymagania są wysokie, a naszym celem jest zapewnienie im komfortu i jakości. Najbardziej zależy nam na dalszej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami aby budować naszą markę. “

    Klientkom odwiedzającym mój butik cały czas powtarzam, że gdy patrzą w lustro, muszą widzieć pewną siebie kobietę, a ubiór, to tylko dodatek, który ma w tym pomóc – mówi Beata Drzazga, właścicielka tego wyjątkowego miejsca.

     Bądź kobieca swoją kobiecością. Świeć, idź odważnie przez świat. Bądź pięknem i twórz piękno. Tego życzymy każdej z nas tej wiosny, a piękny i odpowiednio dobrany ubiór niech nam w tym po prostu pomoże.

Rozmawiała

Agnieszka Zydroń

Agnieszka Zydroń

Psychologia w biznesie ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
Kulturoznawca, rosjoznawca ( Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
Licencjonowany pośrednik ( S2/2/P/2016 ) obrotu nieruchomościami
Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ( CEPI )
Certyfikat ukończenia Certyfikowanego Szkolenia Change Management In
Progress ( Psychologia procesu zmiany)
Praktyk w branży obrotu nieruchomościami ekologicznymi
oraz wymiany handlowej z Rosją
Autorka 3 książek oraz dziesiątek artykułów do prasy kobiecej oraz
biznesowej
Częsty gość programów telewizyjnych i radiowych